+100.000'den Fazla Autocad Projesine Erişin! Üyeliklerde %90 İndirim!
Kampanya'nın Bitimine Kaldı.

Örnek Proje Sitesi üyeliği için en sağ üst kısımda bulunan Üye ol linkine tıkladığınızda karşınıza çıkacak forudoldurmanız yeterlidir. Üye olduktan sonra size gerekli yönlendirmeler sistem tarafından yapılacaktır.

Eğer projeyi indiremiyorsanız tarayıcı değiştirerek bu sorunu çözebilirsiniz. Örneğin, Chrome kullanıyorsanız onun yerine İnternet Explorer, Opera veya Firefox gibi farklı bir tarayıcı kullandığınızda proje inecektir.

Ornek.org'a kayıtlı bilgilerinizi istediğiniz zaman güncelleyebilirsiniz.

Üye girişi yaptıktan sonra Bana Özel sayfanızı tıklayınız. Menüdeki Üyeliğim seçeneği altında bulunan,

Kişisel Bilgilerim

Üyelik Bilgilerim

Ödeme Bilgilerim

vs. linkleri yardımıyla bilgilerinizi güncelleyebilirsiniz.

Ornek.org olarak tüm kullanıcılarımızı ailemizin bir parçası gibi görüyoruz. Siz istemediğiniz sürece size herhangi bir tanıtım, kampanya mesajı göndermiyor, bilgilerinizi sizin isteğiniz ve onayınız dışında kimseyle paylaşmıyoruz. Bu nedenle üyeliğinizi aktif olarak kullanmasanız dahi iptal etmenize gerek yoktur.

Üyeliğiniz ile ilgili yaşadığınız bir sorun veya sormak istedikleriniz varsa değerli görüşlerinizi bize Destek Merkezi üzerinden iletebilirsiniz.

Yine de üyeliğinizi iptal etmek isterseniz, Üyelik İptali sayfasından bu işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Üyelik işlemlerinizi gerçekleştirirken belirlemiş olduğunuz E-posta adresi değiştirilemez. Sisteme her zaman üyelik işleminde belirlemiş olduğunuz E-posta adresi ile giriş yapabilirsiniz.

Şifrenizi unuttuysanız, üye girişi bölümünde bulunan ‘şifremi unuttum' linkine tıklayıp, gelen sayfadaki kutuya üye olurken belirttiğiniz e-posta adresinizi yazmanız yeterli olacaktır. Şifreniz hemen e-postanıza gönderilecektir.

1. Ornek.org Müşteri ilişkileri Merkezi tüm kullanıcılarına haftanın 7 günü günün her saati kesintisiz hizmet vermeyi taahhüt eder.

2. Ornek.org Müşteri İlişkileri Merkezi tüm kullanıcılarına, ürün, kampanya ve servislerle ilgili şeffaf ve anlaşılır şekilde bilgi ve destek verir.

3. ISO 10002 Müşteri Şikayetleri Yönetimi Sertifikası'na sahip Ornek.org Müşteri İlişkileri Merkezi'ne ulaşan tüm kullanıcılar, istediği anda gerçek bir müşteri temsilcisiyle görüşebilir.

4. Ornek.org Müşteri İlişkileri Merkezi'ne iletilen yazılı veya sözlü taleplerle ilgili kullanıcılara en geç 72 saat içinde yazılı ya da sözlü bilgi verilir.

5. Ornek.org Müşteri İlişkileri Merkezi, kullanıcılarının kişisel bilgi gizliliği ve mahremiyetine saygı duyar. Kullanıcıların kişisel verileri farklı amaçlarla kullanılmaz.

6. Ornek.org Müşteri İlişkileri Merkezi ürün ve hizmetlerini geliştirmek için her zaman kullanıcıların sesini dinler ve gelen önerileri titizlikle değerlendirir. Tüm önerilerinizi Ornek.org Destek Bölümü öneri başlığından, sosyal medyada Instagram, Twitter ve Facebook üzerinden bize iletebilirsiniz.

Sorununuzun cevabını burada bulamadınız mı?

O zaman Lütfen,

Bizimle iletişime Geçin