+100.000'den Fazla Autocad Projesine Erişin! Üyeliklerde %90 İndirim!
Kampanya'nın Bitimine Kaldı.

Hakkimizda

...şimdi, günde 80.000 ziyaretçi ile Türkiye’de sektörün kalbi burada atıyor.

Türkiye’nin proje sitesi olarak ilk adresi ornek.org, 2005 yılında Zirvekensoy Group bünyesinde hayata geçirildi. Bir proje sitesi olmanın ötesinde, ülkemizde dijital mimarinin doğuşundan bugüne olan sürecin de temsilcisi olan ornek.org, Türkiye’nin en büyük elektronik proje platformu olma özelliğini taşıyor.

ornek.org, 11. yılında ayda 40,5 milyon tekil ziyaretçinin yarattığı 7 milyar sayfa görüntülemesi, 200binden fazla aktif projesi ve on binlerce üyesiyle kendi faaliyet alanındaki standartların belirleyicisi olmaya devam ediyor.

Bir çok kategoride hizmet veren ornek.org, İstanbul ve Ankara’da bulunan 2 adet veri merkezi, 1000’den fazla server ve 8 gb/s internet hızıyla da Türkiye’nin en gelişmiş altyapı sistemlerinden birine sahip.

Yenilikçi ürün ve hizmetleri ile müşterilerine en kaliteli alışveriş deneyimini yaşatmak için sürekli kendisini yenileyen ornek.org, çalışmalarıyla ulusal ve uluslararası arenada çok sayıda ödülün de sahibi oldu.

ornek.org ayrıca İstanbul’daki genel merkezi ile Mayıs 2016 itibarıyla Türkiye’nin “Yeşil Ofis” seçilen ilk e-ticaret şirketi unvanını da kazandı.

İşine tutkuyla bağlı profesyonel insan kaynağı, güçlü teknolojik altyapısı ve müşteri odaklı hizmet anlayışı ile ornek.org, kullanıcılarının hayatlarına dokunarak değer yaratmak, hayallerine ulaşmalarına aracılık etmek ve en iyi deneyimleri yaşatmak için tüm gücüyle çalışmaya devam ediyor.